Aquacup HYDRO-TECH PS 18114
Kód: 119619Podrobný popis
Zabezpečuje automatické ovládanie čerpadla. Nahrádza tlakový spínač s jednoduchým nastavením tlaku. Zobrazuje hodnoty tlaku a indikáciu režimu. Umožňuje nastavenie ochrany proti chodu nasucho. zapínací tlak: 0,3 - 9,7 baru vypínací tlak: 0,5 - 9,9 baru ochrana proti chodu nasucho automatická údržba - funkcia proti dlhodobej nečinnosti čerpadlaDodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo k čerpadlám |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| Príkon: | 3600 W |
| Napätie: | 230 V |
| Hmotnosť: | 0,8 kg |
| Pripojenie: | 1" |
| Maximálna teplota: | 60 °C |
| Maximálny pracovný pretlak: | 10 barov |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
