Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup ENERGY SUB CONTROL 24 - 4" ELECTRA 140/77 17341
Kód: 52565Podrobný popis
Domáca vodáreň s ponorným 3" čerpadlom ELECTRA. Frekvenčný menič chráni čerpadlo pred prehriatím, chodom nasucho a zabezpečuje konštantný tlak. vstupné napätie 230 V frekvenčný menič ENERGY 24 l tlaková nádoba 25 m prívodný kábel armatúra, spätný ventil prehľadný digitálny displej úspora energie až 50 %Dodatočné parametre
| Kategória: | Prívod vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Typ: | 24 |
| Príkon: | 1100 W |
| Maximálny prietok - Q max: | 8400 l/h |
| Dopravná výška: | 77 m |
| Napätie: | 230 V |
| Dĺžka kábla: | 25 m |
| Pripojenie DNM: | 5/4" |
| Maximálna teplota: | 35 °C |
| Objem kontajnera: | 24 l |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
