Aquacup 4" ELECTRA100/131 M 25 m kábel 17371
Kód: 52556
Neohodnotené
Na otázku
Môžeme doručiť do:
Detailné informácie
Podrobný popis
Viacstupňové ponorné čerpadlá s 25 m káblom, vo verzii s motorom na 230 V. Verzia na 230 V sa dodáva s rozvádzačom. Čerpadlá majú priemer 96 mm a sú vhodné do vrtov s minimálnym priemerom 100 mm a možno ich použiť na zavlažovanie, čerpanie a na výstavbu domácich a priemyselných vodární. Na výstavbu vodárne možno použiť súpravu príslušenstva s ľubovoľnou tlakovou nádobou.
Dodatočné parametre
Kategória: Prívod vody
Záruka: 24
Hmotnosť: 20 kg
Príkon: 1100 W
Maximálny prietok - Q max: 6000 l/h
Dopravná výška: 102 m
Napätie: 230 V