Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aquacup 4" ELECTRA INOX 100/68 T 15849
Kód: 15428Podrobný popis
Viacstupňové ponorné čerpadlá z nehrdzavejúcej ocele s motorom série AQ, s 25 m káblom bez elektrickej skrinky vo verzii 400 V.Dodatočné parametre
| Kategória: | Prívod vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 21 kg |
| Typ: | 100/68 T |
| Napätie: | 400 V |
| Hmotnosť: | 21 kg |
| Dĺžka kábla: | 25 m |
| Priemer: | 96 mm |
| Rozmery L - dĺžka: | 817 mm |
| Maximálna teplota: | 40 °C |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
