Aquacup 4" A-TEC 75/81 M 18095
Kód: 118798Podrobný popis
Ponorné viacstupňové čerpadlo so spodným sacím otvorom a ovládacou skriňou (model 75/60 M) alebo s kondenzátorom a plavákom (modely 75/63 a 75/81). Teleso čerpadla, sacie sito a hriadeľ z nehrdzavejúcej ocele, obežné kolesá a difúzory z technopolyméru. Čerpadlo má priemer 104 mm a je ideálnym riešením na výstavbu vodných diel alebo na zavlažovanie záhrad. vo verzii s motorom 230 V 20 m pripojovací kábel teleso čerpadla, sacie sito a hriadeľ z nehrdzavejúcej ocele AISI 304 1" pripojenieDodatočné parametre
| Kategória: | Prívod vody |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Príkon: | 750 W |
| Maximálny prietok - Q max: | 4500 l/h |
| Dopravná výška: | 81 m |
| Napätie: | 230 V |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Dĺžka kábla: | 20 m |
| Priemer: | 104 mm |
| Maximálna teplota: | 35 °C |
| Výrobca: | Aquacup |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
