Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aplomo Perfect akrylátová vaňa s dverami a krycími panelmi Dĺžka vane: 180 cm, PERFECT180
Kód: 105804Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane Aplomo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 100 kg |
| Dĺžka vane: | 180 cm |
| Tvar vane: | klasický obdĺžnik |
| Materiál vane: | akryl |
| Farba vane: | Biela |
| Šírka vane: | 80 cm |
| Záruka: | 5 rokov |
| Výrobca: | Aplomo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

