Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aplomo Nera 175x89 hydromasážna vaňa, modrá, MO-0055M
Kód: 119850Podrobný popis
Špecifikácie hydromasážnej vane Nera 175x89
- asymetrická hydromasážna vaňa so skleneným čelom
- rozmery - 175 x 89 x 60 cm
- materiál - akryl
- napájanie - 220 ~ 240 V/50
- celkový výkon - 0,9 kW
- vodné trysky - 4x
- vzduchové trysky - 10x
- vodné čerpadlo - 0,7 kW
- Vzduchové čerpadlo - 0,2 kW
- generátor ozónu
- snímač hladiny vody
- podvodné svetlo
- prevzdušňovanie vodným prúdom
- Regulátor prevzdušňovania
- SPA podvodné svetlo
- sprchová hlavica
- opierka hlavy - 2x
- ovládací panel
- rádio s Bluetooth
Generátor ozónu
Generátor ozónu sterilizuje a čistí vodu, čím zabezpečuje dokonale čisté domáce kúpele.
Prevzdušňovanie vodným prúdom
Systém prevzdušňovania vodným prúdom pridáva do vodného okruhu vzduch, čím pomáha zvyšovať intenzitu prúdenia vody.
TIP - vyššia intenzita vodného prúdu má veľmi dobrý vplyv na vašu pokožku a zlepšuje aj krvný obeh.
Kombinované vodné a vzduchové čerpadlo
Táto kombinácia zaručuje dokonalú turbo masáž. Vzduchové čerpadlo dodáva do vody vzduch, aby sa zvýšila sila vodných trysiek.
TIP - Kombinovaná turbo masáž pomáha pri regenerácii boľavých svalov.

Podvodné svetlo
Funkcia podvodného svetla posunie vaše domáce kúpele na vyššiu úroveň a navodí romantickú atmosféru. Farby sa menia priebežne alebo si môžete vybrať jednu stálu farbu. Vyberte si z bielej, žltej, modrej, červenej, zelenej, oranžovej a fialovej.
TIP - podvodné svetlo vám umožní dopriať si takzvanú farebnú terapiu. Ide o spôsob upokojenia mysle tela pri vnímaní viacerých farieb.
Ovládací panel
POPIS VÝROBKU SA MÔŽE ZMENIŤ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane Aplomo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 120 kg |
| Tvar vane: | Asymetrické |
| Materiál vane: | akryl |
| Farba vane: | Biela |
| Šírka vane: | 90 cm |
| Dĺžka vane: | 175 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Aplomo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
