Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aplomo Medica 100x70 sedacia akrylátová vaňa s dvierkami Dĺžka vane: 100 cm, Orientácia: ľavá, H5620-100-L
Kód: 110195Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane Aplomo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 95 kg |
| Dĺžka vane: | 100 cm |
| Orientácia: | Vľavo |
| Tvar vane: | klasický obdĺžnik |
| Materiál vane: | akryl |
| Farba vane: | Biela |
| Šírka vane: | 70 cm |
| Záruka: | 5 rokov |
| Výrobca: | Aplomo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
