Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aplomo Aurelia 170×85 voľne stojaca hydromasážna vaňa, MO-0075
Kód: 120110Podrobný popis
Špecifikácie hydromasážnej vane Aurelia 170x85
- Rozmery - 170 × 85 × 58 cm (výška meraná v najvyššom bode akrylátu)
- Materiál - akryl
- Pre 2 osoby
- Napájanie - 220-240 V / 50 Hz
- Celkový výkon - približne 0,9 kW
- Sklenený predný panel
- Vaňa uzavretá z 3 strán (1 strana otvorená)
Spolu 18 trysiek
- 3″ vodné trysky: 2 ks
- 1″ vodné trysky: 6 ks
- 1″ vzduchové trysky: 10 ks (podsvietené, 7 farieb)
Ďalšie vybavenie
- Vodné čerpadlo 0,7 kW
- Vzduchové čerpadlo 0,2 kW
- Generátor ozónu
- Podvodné SPA osvetlenie (7 farieb)
- Ručná sprcha
- Vodopád
- Výtoková tryska
- Opierka hlavy
- Ovládací panel
- Bluetooth
- Rádio
- Reproduktor: 1 ks
Funkcie a systémy
- Ovládanie prívodu vzduchu do trysiek
- Systém dodávania vzduchu do trysiek
- Gravitačný odvodňovací systém
- Súčasná prevádzka vodného a vzduchového čerpadla
OPIS VÝROBKU PODLIEHA ZMENÁM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane Aplomo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 105 kg |
| EAN: | 5908239685812 |
| Tvar vane: | klasický obdĺžnik |
| Dĺžka vane: | 170 cm |
| Materiál vane: | akryl |
| Farba vane: | Biela |
| Šírka vane: | 85 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Aplomo |
| EAN: | 5908239685812 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
