Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
ALCA sifónový rúrkový drez DN 50/40 s dvoma prípojkami Ø 17-23 mm, prepadovou maticou G 6/4" a flexi hadicou A84-DN50/40E
Kód: 120179Podrobný popis
Použite
- Pre umývadlo
Vlastnosti
- Balené v recyklovateľnej fólii LDPE
- Dve prípojky na pripojenie práčky alebo umývačky riadu
- Materiál: recyklovaný polypropylén
- Pripojenie na odpadové potrubie Ø40 mm alebo Ø50 mm
- Plastové časti výrobku sú vyrobené z recyklovateľného materiálu
- Vyrobené s dôrazom na zníženie emisií a odpadu
- Vyrobené v Českej republike
Obsah balenia
- Flexi hadica
- Matica na pripojenie drezového odtoku 6/4"
- Teleso sifónu s dvoma prípojkami
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.392 kg |
| EAN: | 8595580585815 |
| Pripojenie hadice: | 17 - 23 mm |
| Prietok: | 60 l/min |
| Tepelný certifikát: | 95 ˚C |
| Zápachová zátka: | 64 mm |
| Výrobca: | ALCA |
| EAN: | 8595580585815 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
