Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
ALCA Priestorovo úsporný drezový sifón DN 40 s pripojením Ø 17-23 mm a prepadovou maticou G 6/4" A872PE
Kód: 120180Podrobný popis
Použite
- Pre umývadlo
Vlastnosti
- Balené v recyklovateľnej fólii LDPE
- Materiál: recyklovaný polypropylén
- Pripojenie na odpadové potrubie Ø40 mm
- Plastové časti výrobku sú vyrobené z recyklovateľného materiálu
- Na úsporu miesta pod drezom
- S prípojkou na práčku alebo umývačku riadu
- Vyrobené s dôrazom na zníženie emisií a odpadu
- Vyrobené v Českej republike
Obsah balenia
- Matica na pripojenie odtoku z drezu 6/4"
- Plastová rozeta
- Teleso sifónu s prípojkou
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sifóny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.415 kg |
| EAN: | 8595580576912 |
| Pripojenie hadice: | 17 - 23 mm |
| Prietok: | 60 l/min |
| Tepelný certifikát: | 95 ˚C |
| Zápachová zátka: | 64 mm |
| Výrobca: | ALCA |
| EAN: | 8595580576912 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
