Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Akumulátorový vŕtací skrutkovač Procraft PA18DFRbb | PA18DFRbb
Kód: 121505Podrobný popis
AKU vŕtací skrutkovač Procraft PA18DFR (bez akumulátora a nabíjačky) je poloprofesionálny praktický nástroj na použitie všade tam, kde nechcete byť pri vŕtaní a skrutkovaní obmedzovaní napájacím káblom. Skrutkovač s pravým/ľavým smerom otáčania a krútiacim momentom 38 Nm je vhodný na skrutkovanie skrutiek, matíc a skrutiek pomocou 1/4" bitových nástavcov. Uťahovací moment možno nastaviť v 18 stupňoch. Systém skľučovadla QUICK umožňuje upínanie vrtákov a nástrojov so stopkou do priemeru 10 mm. Skrutkovanie na 1. a vŕtanie na 2. prevodovom stupni možno vykonávať s plynulou reguláciou otáčok. Na zvýšenie kompaktnosti stroja pri skrutkovaní možno rýchloupínacie skľučovadlo odňať pomocou červeného posuvného krúžku a 1/4" nástavce sa upínajú priamo do 6hranného puzdra. Stroj je vybavený integrovaným LED osvetlením pracovnej plochy s funkciou dosahu. Súčasťou dodávky je plastový prepravný kufor. Ako bonus súprava obsahuje flexibilný 1/4" nadstavec - držiak bitov - na prácu pod uhlom a na ťažko prístupných miestach.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku skrutkovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 6977694790118 |
| Napätie batérie: | 20 V |
| LI-ion batéria: | 2, 4, 8 Ah |
| Rýchloupínacie skľučovadlo: | Áno |
| Krútiaci moment, Nm: | 33 |
| Otáčky (1. stupeň / 2. stupeň), min: | 0-350, 0-1200 |
| Triedy krútiaceho momentu: | 20+1 dodatočný stupeň vŕtania |
| Použiteľný priemer vrtáka: | 0,8-10 mm |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6977694790118 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
