Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Akumulátorové nožnice Procraft ES20Li bez batérie | ES20Li bb
Kód: 120813Podrobný popis
Akumulátorové nožnice na konáre sú určené na strihanie ovocných stromov a viniča. Vďaka optimálnemu prenosu strihacej sily je maximálny priemer strihaných drevín až 37 mm. Strojček sa dodáva v plastovom kufríku, so súpravou nástrojov a príslušenstvom. bezuhlíkový motor.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku záhradné nožnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.3 kg |
| EAN: | 6977694791474 |
| Napätie batérie: | 20 V |
| LI-ion batéria: | 2, 4, 8 Ah |
| Maximálny priemer rezu, mm: | 37 |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6977694791474 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
