Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Akumulátorové nožnice na živý plot Procraft PZA20 bez batérie a nabíjačky | PZA20
Kód: 120513Podrobný popis
Akumulátorové nožnice na živý plot Procraft PZA20 bez batérie a nabíjačky
AKU jednoručné zahnuté nožnice na živý plot na tvarovanie a zastrihávanie kríkov a živých plotov do oblúkov a okrúhlych tvarov s hrúbkou nevysušených výhonkov do 20 mm. Možnosť nastavenia frekvencie priebežného strihania v závislosti od hustoty a hrúbky porastu a požiadavky na presnosť práce. Profesionálna celokovová konštrukcia. Stroj sa dodáva v kartóne s montážnym kľúčom a nádobou na mazací olej - bez akumulátora a nabíjačky.
Kľúčové vlastnosti:
Bezkartáčový motor: vyšší výkon, dlhšia životnosť, tichá prevádzka.
Dĺžka lišty 300 mm: poskytuje dostatočný dosah ideálny na efektívne zastrihávanie živých plotov.
Plynulá regulácia frekvencie strihania: nastaviteľná podľa hustoty živého plotu(1200-1740 ot./min.).
Profesionálna celokovová konštrukcia: vysoká odolnosť a spoľahlivosť.
Dvojité nožnice: čisté a presné strihanie konárov s priemerom až 20 mm.
Ideálne použitie:
Tvarovanie živých plotov a kríkov do kriviek a oblých tvarov.
Zastrihávanie odumretých výhonkov s priemerom do 20 mm.
Údržba záhrad, sadov a okrasných drevín.
Skvelá voľba pre profesionálnych záhradníkov a domácich majstrov.
Obsah balenia:
Procraft PZA20 Akumulátorové nožnice na živý plot
Inštalačný kľúč
Nádržka na mazací olej
Akumulátor a nabíjačka nie sú súčasťou balenia
Akumulátorové nožnice na živý plot Procraft PZA20 v sebe spájajú profesionálny výkon, precízne spracovanie a maximálny pracovný komfort. Vďaka bezuhlíkovému motoru, nízkej hmotnosti a jednoduchej manipulácii je ideálnymideálnou voľbou pre každého, kto hľadá spoľahlivý nástroj na tvarovanie a údržbu záhrady.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku záhradné nožnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.9 kg |
| EAN: | 6973934251388 |
| Napätie batérie: | 20 V |
| LI-ion batéria: | 4,0 Ah |
| Revolúcie: | 1200-1740 /min |
| Typ motora: | Bezuhlikova |
| Dĺžka koľajnice: | 300 mm |
| Hodnota akustického výkonu LwA: | 85,3; K= ±3 dB (A) |
| Hladina akustického tlaku: | 74,3; K= ±3 dB (A) |
| Typ nožníc: | Dvojitý |
| Vibrácie: | 1,075; K= ± 1,5 m/s2 |
| Trieda ochrany: | II |
| Trieda párenia: | IPX0 |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251388 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
