Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Akumulátorové nožnice na trávu Procraft PGH2000 (bez batérie a nabíjačky) | PGH2000
Kód: 121755Podrobný popis
AKU nožnice na trávu a kríky PGH2000 Vhodné najmä na strihanie okrajov trávnika v blízkosti obrubníkov a iných prekážok. S nástavcom na strihanie kríkov umožňuje detailné tvarovanie zelene vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti. Sada obsahuje nástavec na strihanie trávy, nástavec na strihanie trávy a nástavec na tvarovanie zelene - balené v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku záhradné nožnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.39 kg |
| EAN: | 6976174163893 |
| Napätie batérie: | 20V V |
| LI-ion batéria: | 4 Ah |
| Dĺžka krovinorezu, mm: | 170 |
| Šírka rozšírenia trávnika, mm: | 93 |
| Frekvencia rezania: | 1200 |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Typ batérie: | LI-ion |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6976174163893 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
