Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Akumulátorové nožnice na trávu Procraft PGH1500 | PGH1500
Kód: 120614Podrobný popis
Akumulátorové nožnice na trávu Procraft PGH1500
AKU nožnice na trávu a kríky. Vhodné najmä na úpravu okrajov trávnikov v blízkosti obrubníkov a iných prekážok. S nástavcom na strihanie kríkov umožňuje svojimi kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou detailné tvarovanie zelene. Na plné nabitie môžete pracovať až 30 minút. Čas nabíjania približne 240 minút. Súprava obsahuje nástavec na zastrihávanie trávnika, nástavec na zastrihávanie a tvarovanie zelene a nabíjačku - balené v kartóne.
Key features:
Nožnice na trávu a kríky 2v1: jednoduchá výmena nástavcov podľa potreby.
Vstavaný lítium-iónový akumulátor 3,6 V / 1,5 Ah: až 30 minút nepretržitej práce.
Rýchla frekvencia strihania 950-1000 min-¹: čisté a presné výsledky.
Kompaktná a ľahká konštrukcia: váži len 0,5 kg pre pohodlnú manipuláciu.
Ergonomický dizajn: ideálny na zastrihávanie hrán a detailov.
Ideálne použitie:
Orezávanie okrajov trávnika pri obrubníkoch, chodníkoch a kvetinových záhonoch.
Tvarovanie a údržba kríkov a okrasnej zelene.
Zastrihávanie trávy na ťažko prístupných miestach.
Precízne terénne úpravy a detailné práce.
Obsah balenia:
Procraft PGH1500 Akumulátorové nožnice na trávu a kríky
Nástavec na vyžínanie trávy
Nástavec na strihanie a tvarovanie zelene
Nabíjačka
Návod na použitie
S akumulátorovými nožnicami na trávu Procraft PGH1500 získate praktický, ľahký a výkonný nástroj, ktorý si poradí s jemnými detaily aj náročnejšie práce - ideálne pre každého, kto chce mať vždy dokonale upravenú záhradu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Aku záhradné nožnice |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 6973934251432 |
| Napätie batérie: | 3,6 V |
| Batéria LI-ion, Ah: | 1,5 |
| Dĺžka krovinorezu, mm: | 100 |
| Šírka rozšírenia trávnika, mm: | 70 |
| Frekvencia rezania: | 950 min.-1 |
| Hmotnosť: | 0,45 kg |
| Typ batérie: | Lítium-iónové |
| Vzdialenosť medzi zubami: | 8 mm |
| Čas nabíjania batérie: | 3-5 hodín |
| Hladina akustického výkonu Lwa: | 84 dB (A) |
| Hladina akustického tlaku: | 77 dB (A) |
| Vibrácie: | 3,0 m/s2 K=1,5 m/s2 |
| Trieda párenia: | IPX1 |
| Trieda ochrany: | IIII |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251432 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
