Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
20V Li-ion nabíjačka pre 2 batérie Procraft 20/2 | 20/2
Kód: 120510Podrobný popis
Pre všetky úlohy
Autonómnosť akumulátorového náradia je zabezpečená nielen kapacitou a počtom batérií, ale aj možnosťou ich včasného nabitia. Na túto úlohu je ideálna dvojslotová nabíjačka akumulátorov.
Na profesionálne použitie
Výkonné náradie, ako sú reťazové píly alebo akumulátorové kosačky, si na svoju prevádzku vyžaduje dve batérie. Na optimalizáciu pracovného postupu sa najlepšie používajú v spojení s dvojnásobnou nabíjačkou batérií. Ak používate jednu sadu batérií, môžete ich po práci jednoducho umiestniť na nabíjačku, ale ak máte dve alebo viac sád, môžete pokračovať v práci, kým sa jedna z dvojice nabíja.
Všestrannosť a spoľahlivosť
Nabíjačka Procraft komunikuje s elektronikou batérií, aby čo najviac optimalizovala proces nabíjania. Každá nabíjaná batéria je monitorovaná samostatne, čím sa eliminuje možnosť nesprávneho nabíjania. Keď nabitie dosiahne 100 %, indikátor sa rozsvieti na zeleno a nabíjačka bude udržiavať len maximálne nabitie batérie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Akumulátory a nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| EAN: | 6973934251531 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Hmotnosť: | 0,5 kg |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1,4 m |
| Indikátor batérie: | Áno |
| Ochrana proti prehriatiu: | Áno |
| Ochrana proti nadmernému vybitiu: | Áno |
| Napätie batérie: | 20 V |
| LI-ion batéria: | 2/4/8 Ah |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6973934251531 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
