Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Vysokotlakový čistič Procraft Cleaner CW4.120, 120bar | CW4.120
Kód: 120522Podrobný popis
Vysokotlakový čistič Cleaner CW4.120 je určený na čistenie a umývanie automobilov, motocyklov, bazénov, terás. Motor s príkonom 1400 W a tlakom až 120 barov zaručuje dostatočný výkon na domáce čistenie. Umývačka je vybavená samonasávacím čerpadlom, takže nie ste odkázaní len na vodu zo siete. Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom sa s ňou ľahko manipuluje. Prácu uľahčuje dlhá hadica a dlhý sieťový kábel. Súčasťou balenia sú trysky, vysokotlaková hadica a tlaková pištoľ. Kartónové balenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vysokotlakové čističe |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.1 kg |
| EAN: | 6972622487153 |
| Napätie: | 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Príkon: | 1400 W |
| Hmotnosť: | 6,1 kg |
| Výroba: | 5,5 l/min |
| Maximálny tlak: | 120 barov |
| Menovitý prietok (l/hod): | 330 |
| Maximálny prietok (l/hod): | 390 |
| Menovitý tlak (bar): | 70 |
| Maximálna teplota vody (°C): | 40 |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6972622487153 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
