Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho LARISSA háčik, čierna/meď mat WS101BC
Kód: 91516Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kolekcia LARISSA sa dá zhrnúť do troch slov: krása, elegancia, nadčasovosť. Okrem toho je vďaka decentnému vrúbkovanému zdobeniu na podstavcoch doplnkov vhodná na kombináciu s kolekciou vodovodných batérií SOLARIS.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňový program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.146 kg |
| EAN: | 8590913997617 |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 54 mm |
| Výška: | 54 mm |
| Hĺbka: | 56 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 54x54x56 mm |
| Materiál: | Zliatina |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Háčik |
| Inštalácia: | Lepenie; vŕtanie |
| Tvar: | Kruhový |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913997617 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
