Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho Doska DTDL 119,6x1,8x46,5cm, dub strieborný CR119-1111
Kód: 118666Podrobný popis
Môže byť vyrobený v nasledujúcom farebnom vyhotovení:
Cenová skupina A príplatok 0%
30 Biely lesk
11 Dub strieborný
16 Rustikálna borovica
22 Dub alabama
25 Dub cuneo
Cenová skupina B: príplatok 30 %
10 Polárny dub
12 Dub mocca
20 Oak texas
15 Dub sherwood
13 Jilm bardini
21 Mali wenge
17 Yosemitský orech
18 Dub čierny
31 Biely matný
32 Kašmírový mat
33 Matná sivá
34 Antracitová matná
35 Čierny matný
Dodacia lehota pre cenovú skupinu B je 6 týždňov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňový nábytok |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 7.776 kg |
| EAN: | 8590913131172 |
| Farba: | Šedá |
| Šírka: | 1196 mm |
| Výška: | 18 mm |
| Hĺbka: | 465 mm |
| Rozmer: | 119,6x1,8x46,5 cm |
| Materiál: | DTDL |
| Dekor: | Strieborný dub |
| Typ skrine: | Rada |
| Záruka: | 2 roky |
| Ďalšie farebné možnosti: | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla: | Umývadlo na pracovnej doske |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913131172 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
