Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho CIRASA Doska Rockstone 119,6x1,2x47cm, biela mat CRR119-0101
Kód: 118672Podrobný popis
Dosky je možné vyrobiť v nasledujúcich farbách:
0101 Ľadovcovo biela
0854 Monzúnová
4033 Betón
0598 čierna Attica
0826 Riverbed
0798 Jasmínová biela
0816 Cachet
Pre objednanie vybraného dekoru kontaktujte prosím obchodné oddelenie.
Pevný povrch (kameň Rockstone, umelý kameň, technický mramor)
Solid Surface je pevný, neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa najmä na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rôznorodosti farieb a štruktúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Ľahko sa udržiava: škrabance sa dajú ľahko odstrániť jemnými čistiacimi prostriedkami, čím sa obnoví lesk povrchu. Okrem toho je odolný voči škvrnám a nenasiakavý.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňový nábytok |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 14.541 kg |
| EAN: | 8590913131233 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 1196 mm |
| Výška: | 12 mm |
| Hĺbka: | 470 mm |
| Rozmer: | 119,6x1,2x47 cm |
| Materiál: | Pevný povrch |
| Typ skrine: | Rada |
| Záruka: | 2 roky |
| Ďalšie farebné možnosti: | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla: | Umývadlo na pracovnej doske |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913131233 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
