Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Sapho ABELINE Polička Rockstone 760x12x150mm, biela mat AE760-0101
Kód: 118772Podrobný popis
Pevný povrch (kameň, umelý kameň, technický mramor)
Solid Surface je pevný, neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa najmä na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rôznorodosti farieb a štruktúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Ľahko sa udržiava: škrabance sa dajú ľahko odstrániť jemnými čistiacimi prostriedkami, čím sa obnoví lesk povrchu. Okrem toho je odolný voči škvrnám a nenasiakavý.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.9 kg |
| EAN: | 8590913135606 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 760 mm |
| Výška: | 12 mm |
| Hĺbka: | 150 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 76x1,2x15 cm |
| Materiál: | Pevný povrch |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913135606 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
