Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Ridder DUCKY stierka, ABS, čierny 13003010
Kód: 111077Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Iné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.076 kg |
| EAN: | 4006956162072 |
| Farba: | Čierna |
| Šírka: | 210 mm |
| Výška: | 230 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 210x230 mm |
| Materiál: | Plastové |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Ridder |
| EAN: | 4006956162072 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
