Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Pílové reťaze PROCRAFT 3/8 45 článkov | 3/8 45
Kód: 120470Podrobný popis
Pílové reťaze Procraft sú určené na použitie v reťazových pílach a elektrických pílach na rezanie alebo spracovanie palivového dreva, odstraňovanie kôry. Vďaka kvalitnej a veľmi odolnej oceli zaručujú vysoký rezný výkon a dlhú životnosť pílového kotúča. Zabraňuje spätnému rázu a znižuje vibrácie, čím zefektívňuje prácu. Balenie v kartóne.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lišty a reťaze |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 6977694791269 |
| Rozstup reťaze: | 3/8 |
| Počet článkov: | 45 |
| Hrúbka vodiaceho článku: | 1,3 mm (0,050'') |
| Hmotnosť: | 0,19 kg |
| Pre modely: | K300S |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6977694791269 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
