Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Záves toaletného papiera ANTICA, bronz AAI33BR
Kód: 13758Podrobný popis
Vráťte sa v čase so sériou FERRO ANTICA v bronzovej farbe. Tieto doplnky vyniknú v interiéri a dotvoria vašu štýlovú kúpeľňu. Predĺžená záruka na 3 roky.Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky a dávkovače toaletného papiera |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8590309088257 |
| Verzia: | bronz |
| Šírka škatule: | 130 mm |
| Výška škatule: | 160 mm |
| Hĺbka škatule: | 90 mm |
| Výška výrobku: | 107 mm |
| Šírka výrobku: | 147 mm |
| Hĺbka výrobku: | 89 mm |
| Záruka funkčnosti: | 3 roky |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309088257 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
