Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Sprchová ružica ECO chróm RU/880,0
Kód: 44418Podrobný popis
Sprchový program NOVASERVIS je vybavený inovatívnymi riešeniami na úsporu energie. Dizajn dokonale doplní moderný aj klasický interiér vašej kúpeľne. Zabudovaný regulátor prietoku vody vám umožní ušetriť mesačné náklady na vodu a pritom nenaruší váš komfort pri sprchovaní. Tento model má jednu polohu prietoku a od štandardnej sprchovej ruže sa líši 56% úsporou vody.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 8590309083825 |
| Výška výrobku: | 240 mm |
| Šírka výrobku: | 115 mm |
| Hĺbka výrobku: | 45 mm |
| Priemer rozety: | 100 mm |
| Počet pozícií pre ruže: | 1 |
| Prietoková rýchlosť pri dynamickom tlaku 3 bary - armatúra: | 6.6 (eco on) l |
| Hĺbka škatule: | 50 mm |
| Šírka škatule: | 165 mm |
| Výška škatule: | 325 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 8590309083825 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
