Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Rozvodná skriňa 585/580/120 SZN-2
Kód: 14540Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky na rozdeľovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 6.95 kg |
| EAN: | 5901095658297 |
| Verzia: | šírka - 585 mm |
| Hĺbka škatule: | 130 mm |
| Šírka škatule: | 620 mm |
| Výška škatule: | 610 mm |
| Výška výrobku: | 580 mm |
| Šírka výrobku: | 610 mm |
| Hĺbka výrobku: | 120 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5901095658297 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
