Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Pisoárový tlačný ventil Z502
Kód: 30190Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pre jednu vodu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.48 kg |
| EAN: | 5903738214846 |
| Hĺbka škatule: | 115 mm |
| Šírka škatule: | 165 mm |
| Výška škatule: | 60 mm |
| Verzia: | chróm |
| Šírka výrobku: | 57 mm |
| Hĺbka výrobku: | 103 mm |
| Výška výrobku: | 222 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5903738214846 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
