Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Nástěnná vanová baterie bez příslušenství One chrom BFO1
Kód: 15014Podrobný popis
Neobvyklý a nápaditý dizajn za vynikajúcu cenu. Služby pre váš domov.Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.33 kg |
| EAN: | 5902194954426 |
| Rozteč batérií: | 150 mm |
| Verzia: | chróm |
| Hĺbka škatule: | 210 mm |
| Šírka škatule: | 160 mm |
| Výška škatule: | 135 mm |
| Výška výrobku: | 150 mm |
| Šírka výrobku: | 190 mm |
| Hĺbka výrobku: | 155 mm |
| Pripojovacia matica: | 3/4" |
| Typ kazety: | 40 mm |
| Záruka netesnosti kazety: | 5 rokov |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5902194954426 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
