Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Drezová batéria so sprškou a čiernym flexi ramenom, chróm BLE4B
Kód: 14997Podrobný popis
Praktická a elegantná drezová batéria s flexibilným ramenom bude vaším obľúbeným kuchynským pomocníkom. Služba pre vašu domácnosť.Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.94 kg |
| EAN: | 5902194953788 |
| Výška výrobku: | 500 mm |
| Šírka výrobku: | 245 mm |
| Hĺbka výrobku: | 30 mm |
| Výška škatule: | 60 mm |
| Šírka škatule: | 260 mm |
| Hĺbka škatule: | 525 mm |
| Typ ramena: | horná časť s pružinou |
| Verzia: | čierno-chrómové |
| Záruka netesnosti kazety: | 5 rokov |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5902194953788 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
