Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Novaservis Batérie na studenú vodu s tlačným ventilom Z501
Kód: 30188Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pre jednu vodu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| EAN: | 5903738214822 |
| Hĺbka škatule: | 120 mm |
| Šírka škatule: | 180 mm |
| Výška škatule: | 50 mm |
| Verzia: | chróm |
| Výška výrobku: | 117 mm |
| Hĺbka výrobku: | 125 mm |
| Šírka výrobku: | 45 mm |
| Výrobca: | Novaservis |
| EAN: | 5903738214822 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
