Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Nabíjacia batéria 20V Li-ion, 4000mAh Procraft 20/4 ATA-40B | 20/4 ATA-40B
Kód: 122167Podrobný popis
Nabíjacia batéria 20V Li-ion, 4000mAh Procraft 20/4 ATA-40B
Optimálna kapacita
Z radu 20-voltových akumulátorov má tento akumulátor najoptimálnejšiu kapacitu 4 ampérhodiny, čo vám umožní vykonávať prácu dlhú dobu bez toho, aby ste museli vážiť samotný akumulátorhmotnosti batérie, pričom umožňuje dostatočne dlhú prevádzku veľkých nástrojov, ako sú príklepové vŕtačky a píly.
Ukazovateľ kapacity
Dôležitou funkciou našich 20-voltových batérií je integrovaný indikátor nabitia. To znamená, že batériu nemusíte zakaždým pripájať k zariadeniu, aby ste zistili, či je nabitá. Stačí stlačiť tlačidlo a indikátor rozsvieti aktuálny stav nabitia. Od 100 % nabitia po 25 %
Vysokokvalitný dizajn
Batérie nesú regulátor nabíjania/vybíjania, ktorý monitoruje napätie a aktuálnu úroveň nabitia. Vďaka použitiu vysokokapacitných batérií boli použité aj len 2 radové batérie, čo výrazne znižuje zahrievanie a čas prevádzky v porovnaní s 3 radovými batériami.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Akumulátory a nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| EAN: | 6977694797353 |
| Napätie batérie: | 20 V |
| Batéria LI-ion, Ah: | 4,0 |
| Indikátor batérie: | Áno |
| Ochrana proti prehriatiu: | Áno |
| Ochrana proti nadmernému vybitiu: | Áno |
| Hmotnosť: | 0,635 kg |
| Výrobca: | Procraft |
| EAN: | 6977694797353 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
