Mereo Zrkadlo 120x75x1,9 mm CN691J
Kód: 119908Podrobný popis
Elegantné zrkadlá ozdobia priestor každej kúpeľne.Táto séria zrkadiel pôsobí príjemným dojmom, je jednoduchá a efektívna.
Zrkadlo je možné namontovať len na šírku.
- zrkadlo je na 1,9 cm hrubej bielej drevenej doske
- zrkadlo má otvory na zavesenie vsadené do dosky, na ktorej je zrkadlo
Dodatočné parametre
| Kategória: | Galérie |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 11 kg |
| EAN: | 8592480140588 |
| Typ: | Zrkadlo |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 1200 mm |
| Hĺbka: | 19 mm |
| Dĺžka/výška: | 750 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480140588 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
