Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Tanierová sprcha horná, Slim, okrúhla ø 250 mm s kĺbom, nerez CB485N
Kód: 73536Podrobný popis
Tanierová hlavová sprcha slim s priemerom 250 mm sa vyznačuje moderným dizajnom, vysokou variabilitou a predovšetkým umožňuje takmer ľubovoľnú kombináciu s príslušenstvom sprchového programu. Súčasťou je tiež výkyvný kĺb. Vyrobené zo zváranej antikory eliminujúci prasknutie.Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.82 kg |
| EAN: | 8592480127749 |
| Tvar: | Okrúhla |
| Farba: | Chróm |
| Priemer: | 250 mm |
| Prietok (l/min): | 13,2l/min (při 5bar) |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480127749 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
