Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Tanierová sprcha horná ø 250 mm s kĺbom, plast CB585A
Kód: 47326Podrobný popis
Tanierová hlavová sprcha s rozmerom ø 250 mm sa vyznačuje moderným dizajnom, vysokou variabilitou a predovšetkým umožňuje takmer ľubovoľnú kombináciu s príslušenstvom sprchového programu. Má veľmi jemný prúd vody. Súčasťou je aj výkyvný kĺb.Funkcia sprchy:
- fast clean: systém ľahkého očistenia od usadenín vodného kameňa
- mist - veľmi jemný prúd vody
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| EAN: | 8592480092467 |
| Prietok (l/min): | 15,8l/min (při 5bar) |
| Tvar: | Okrúhla |
| Farba: | Čierna |
| Priemer: | 250 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480092467 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
