Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Mereo Leny, kúpeľňová skrinka s keramickým umývadlom 60 cm, biela, nové madlo CN811N
Kód: 72184Podrobný popis
Jednoduchosť, efektívnosť, elegancia. To sú hlavné spoločné menovatele kúpeľňového nábytku, ktorý zdobí každú kúpeľňu. Táto modelová rada nábytku je dodávaná jedine v bielej lesklej farbe. Je vytvorená pre univerzálne použitie s elegantným a jednoduchým štýlom. Umývadlové skrinky v dvoch šírkach sú osadené keramickými umývadlami. Zásuvky sú vybavené pojazdom s brzdou pre hladšie zatváranie. Skrinka je určená na zavesenie a dodáva sa v zmontovanom stave.Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňové skríňky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 15 kg |
| EAN: | 8592480129064 |
| Hĺbka: | 420 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Barva madla: | Chrom |
| Umiestnenie: | Na zavesenie |
| Typ: | S umývadlom |
| Séria: | Leny |
| Dĺžka/Výška: | 670 mm |
| Rozmer Š x H: | 600 x 420 mm |
| Výrobca: | Mereo |
| EAN: | 8592480129064 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
