Hybridný solárny menič Conexpro DFT30224-H60 60A MPPT , pre 24V batérie, 3000W čistý sínus, 52901251
Kód: 100690
Neohodnotené
Na otázku
Môžeme doručiť do:
Hybridný solárny menič 3000 W s čistou sínusovkou, 24 V batéria, MPPT 60 A 30 až 100 V, AC nabíjanie 0 až 30 A, 3 režimy, RS485 a WiFi GPRS, montáž na stenu.
Detailné informácie
Podrobný popis
Hybridný solárny menič Conexpro DFT30224-H60 pre 24 V batérie kombinuje 3000 W čistú sínusovú vlnu, 60 A MPPT regulátor a inteligentné nabíjanie. Zabezpečuje spoľahlivé napájanie a efektívne využívanie solárnej energie v domácnosti, karavane a malom podniku.
Hlavné výhody
  • Čistý sínusový prúd 230 V AC a výkon 3000 W pre citlivé spotrebiče
  • MPPT 60 A so vstupom 30 až 100 V DC a solárnym výkonom až 1680 W
  • 24 V batériový systém a nastaviteľné nabíjanie striedavým prúdom 0 až 30 A
  • Tri prevádzkové režimy: Priorita AC, priorita DC, režim úspory energie
  • Široký vstupný rozsah 85 až 275 V AC a 45 až 65 Hz a podpora generátorov
  • Inteligentný LCD displej a komunikácia RS485 s možnosťou pripojenia WiFi alebo GPRS
Flexibilná prevádzka a inteligentné ovládanie
Účinná MPPT a spoľahlivá ochrana
Zabudovaný 60 A MPPT pracuje v rozsahu 30 až 100 V DC a dokáže spracovať výkon až 1680 W. Toroidný transformátor znižuje straty a zvyšuje spoľahlivosť. Menič je plne kompatibilný s 24 V batériami LiFePO4 a vďaka prispôsobiteľným parametrom podporuje dlhú životnosť batérie.
Technické údaje
  • Brand.
  • Model: DFT30224-H60
  • Typ: hybridný solárny menič s integrovaným MPPT
  • Inštalácia: montáž na stenu
Elektrické parametre
  • Výstup striedavého prúdu: 230 V AC čistá sínusovka, výkon 3000 W
  • Vstup striedavého prúdu: 85 až 275 V AC, 45 až 65 Hz
  • Nabíjanie striedavým prúdom: nastaviteľný prúd 0 až 30 A
  • Batériový systém: 24 V
Solárny vstup MPPT
  • Regulátor: MPPT 60 A
  • Vstupné napätie MPPT: 30 až 100 V DC
  • Maximálny solárny výkon: 1680 W