Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
HOPA Walk-in sprchovací kút LAGOS COPPER NEW 200 Farba rámu - Měď, Rozmer A - 120 cm, Rozmer C - 200 cm, Výplň - Číre bezpečnostné sklo - 8 mm BCLAGO12BCUCN2
Kód: 123202Podrobný popis
Walk-in sprchová zástena LAGOS COPPER NEW s rámom a rozpernou tyčou v siedmich farbách (chróm, čierna, zlatá, grafitová, biela, nerez a meď). Zástena ponúka jednoduché a pritom praktické riešenie bez použitia pohyblivých dverí, ale s maximálnym vstupom. Dá sa osadiť ako na sprchové vaničky, tak aj priamo na podlahu. Zásteny sú vyrobené z kvalitného bezpečnostného skla s hrúbkou 8 mm.
Rozperná tyč v dĺžke max. 120 cm v cene.
Sprchovací kút je možné inštalovať ako na sprchovú vaničku, tak aj priamo na podlahu. Pri tejto montáži priamo na podlahu sú veľmi efektívnym riešením na odvod vody podlahové odtokové žľaby.
Farebné prevedenie zásteny LAGOS COPPER NEW:
- brúsená meď
Prednosti zásteny LAGOS COPPER NEW:
- Sprchovací kút bez dverí - WALK-IN
- Bezbariérový sprchovací kút
- Profily z hliníka, farba brúsená meď
- Sklo bezpečnostné: číre, matné a vrúbkované 8 mm
- Výška zásteny 200 cm
- Maximálny vstup
- Vrátane rozpernej tyče
- Montáž aj bez vaničky
Rozmery pevnej steny:
- 80 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 77,5 - 80 cm
- 90 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 87,5 - 90 cm
- 10 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 97,5 - 100 cm
- 110 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 107,5 - 110 cm
- 115 x 200 (v) cm, montážny rozmer: 114 - 116,5 cm
- 120 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 117,5 - 120 cm
- 130 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 127,5 - 130 cm
- 140 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 137,5 - 140 cm
- 150 × 200 (v) cm, montážny rozmer: 147,5 - 150 cm
ZÁRUKA 5 ROKOV
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové kúty a zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 55 kg |
| Materiál: | Hliník |
| Farba: | Meď |
| Bezrámové: | Áno |
| Séria: | Lagos |
| Direction_closing: | Univerzálny ľavý/pravý |
| Type_opening: | Pevná a deliaca stena |
| Výplň: | Číre bezpečnostné sklo - 8 mm |
| Prístupné: | Áno |
| Dimenzia_C: | 200 |
| Vaňa: | Bez vane |
| Tvar: | Walk-in |
| Input_width: | 120 cm |
| Výroba_v_míre: | Nie |
| Montážny_rozmer: | 87,5 - 90 cm,97,5 - 100 cm,117,5 - 120 cm,107,5 - 110 cm,127,5 - 130 cm,137,5 - 140 cm,147,5 - 150 cm,114 - 116,5 cm,77,5 - 80 c |
| Rozmer_A: | 120 |
| Katalóg: | Kúpeľne HOPA |
| Top_produkt: | Áno |
| Group_article: | S05 |
| COLOUR_Frame: | Meď |
| Výrobca: | HOPA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
