Bruckner VIBRANT keramické umývadlo 51x42cm, biela 201.095.0
Kód: 119661Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Umývadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 8590913119651 |
| Farba: | Biela |
| Šírka: | 510 mm |
| Hĺbka: | 420 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 51x42 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pre batériu: | 1 otvor |
| Pretekanie: | ÁNO |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Inštalácia: | Nástenné skrutky |
| Výrobca: | Bruckner |
| EAN: | 8590913119651 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
