Obmedzená prevádzka 21.–22. 5.
Vážení zákazníci, z prevádzkových dôvodov bude náš e-shop v dňoch 21. a 22. mája nedostupný. Od 23. mája sme opäť plne k dispozícii. Ďakujeme za pochopenie.
Aplomo Calma 170×78 voľne stojaca hydromasážna vaňa, MO-1550T3
Kód: 120113Podrobný popis
Špecifikácie vírivej vane Lumo 170x80
- Rozmery - 170 × 78 × 60 cm (výška meraná v najvyššom bode akrylátu)
- Materiál - akryl
- Napájanie: 220-240 V / 50 H
- Celkový výkon - približne 0,95 kW
Spolu 16 trysiek z nehrdzavejúcej ocele
- Vodné trysky (3,5″): 6 ks
- Vodné trysky (1,5″): 2 ks
- Vzduchové trysky (1″): 8 ks
Ďalšie vybavenie
- Vodné čerpadlo 0,75 kW
- Vzduchové čerpadlo 0,2 kW
- Generátor ozónu
- Snímače hladiny vody (ochrana pred poškodením čerpadla)
-
Podvodné osvetlenie SPA: 1 kus (7 farieb)
- Podvodné SPA osvetlenie (7 farieb)
- Ručná sprcha
- Termostatická batéria
- Vodopád s LED osvetlením (7 farieb)
- Opierka hlavy: 1 ks (na prísavky)
- Ovládací panel
- Bluetooth
- Rádio
- Reproduktor
Funkcie a systémy
- Ovládanie prívodu vzduchu do trysiek
- Systém prevzdušňovania vodných trysiek
- Systém gravitačného sušenia
- Systém Auto-Clean - automatické čistenie potrubia a trysiek
- Vodné a vzduchové čerpadlo môžu pracovať súčasne
OPIS VÝROBKU SA MÔŽE ZMENIŤ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vane Aplomo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 105 kg |
| EAN: | 5908239685812 |
| Tvar vane: | klasický obdĺžnik |
| Dĺžka vane: | 170 cm |
| Materiál vane: | akryl |
| Farba vane: | Biela |
| Šírka vane: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca: | Aplomo |
| EAN: | 5908239685812 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
