Akumulátorový skrutkovač Powerplus POWDP15200 - rázový uťahovák 20V (bez AKU), 6361520
Kód: 100186
Neohodnotené
Na otázku
Hlavné výhody
  • Vŕtačka a skrutkovač 2 v 1
  • Výkonný motor - až 28 800 príklepov za minútu
  • Multifunkčné použitie - vŕtanie do dreva, ocele a betónu
  • Možnosť výberu z 2 rýchlostí
  • Automatické rýchloupínacie skľučovadlo na jednoduchú výmenu bitov
  • LED pracovné svetlo
  • Mäkká rukoväť
  • Program Dual Power
Obrovský výkon
Aku vrtačka/šroubovák Powerplus POWDP15200
Pohodlná a rýchla výmena bitov
Pracovné svetlo
Duálny výkon
Zariadenie spadá pod program Dual Power. Hlavnou výhodou tohto programu je, že k 20 V Dual môžete pripojiť 40 V akumulátor stroja. Tým sa výrazne predlžuje prevádzkový čas strojov Dual Power, ktoré možno nabíjať aj rovnakou 20V/40V nabíjačkou.
Poznámka: Batéria a nabíjačka nie sú súčasťou dodávky.
Technické údaje
  • Značka.
  • Model: POWDP15200
  • Určenie: akumulátorový skrutkovač/vŕtačka s príklepovým ovládačom
  • Napätie: 20 V
  • Voľnobežné otáčky: 0 až 450 ot/min, 0 až 1 800 ot/min
  • Rázový uťahovák: 0 až 7 200 ipm/0 až 28 800 ipm
  • Nastavenie krútiaceho momentu: 23 + 1 + 1 pozície
  • Maximálny krútiaci moment: 50 Nm
  • Kapacita vŕtania - drevo: 25 mm
  • Kapacita vŕtania - betón a oceľ: 10 mm
  • Spínač spätného chodu: áno
  • Rýchly doraz: áno
  • Sklíčidlo: 13 mm