Sapho Sprchový vývod, okrúhly, meď mat 1205-01PG
Kód: 114667Podrobný popis
- Vnútorný závit 1/2"
- Môže sa inštalovať bez uzáveru
PVD povrchová úprava
Technológia tenkovrstvového povlaku odparovaním vo vákuovej komore. Nanesený materiál sa viaže na substrát na molekulárnej báze. Vďaka tomu je povrch tvrdý, odolný voči korózii, kyselinám, oderu a vysokým teplotám. Táto technológia je zároveň šetrná k životnému prostrediu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8590913122354 |
| Priemer: | 60 mm |
| Farba: | Medený matný |
| Šírka: | 60 mm |
| Výška: | 60 mm |
| Hĺbka: | 57 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Stena |
| Iné: | PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913122354 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
