Sapho Ručná sprcha, 245mm, silikon trysky, ABS/gun metal SK779GM
Kód: 114722Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AntiCalc
Odolný voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahko sa čistí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.211 kg |
| EAN: | 8590913124235 |
| Farba: | Kovová zbraň |
| Šírka: | 90 mm |
| Výška: | 245 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Plastové |
| Záruka: | 2 roky |
| Iné: | Jedna funkcia;AntiCalc |
| Funkcia sprchy: | Dážď |
| Tvar: | Štvorec |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913124235 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
