Sapho ICONIC sprchový stĺp s pákovou batériou, meď mat AF139PG
Kód: 114537Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vodovodné batérie ICONIC v legendárnom rúrkovom dizajne. Štíhle telo podčiarkuje nadčasovosť, čistotu a minimalizmus týchto batérií.
AntiCalc
Odolná voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahko sa čistí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové súpravy |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnosť: | 5.678 kg |
| EAN: | 8590913122668 |
| Farba: | Medený matný |
| Šírka: | 313 mm |
| Výška: | 1181 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 6 rokov |
| Inštalácia: | Montáž na stenu 150 mm |
| Typ kontroly: | Páka |
| Iné: | Nastaviteľná výška stĺpca; AntiCalc |
| Sprchové stĺpy: | S batériou |
| Funkcia sprchy: | Dážď;hmla;dážď/mlha |
| Tvar: | Kruhový |
| Rozmer prierezu tyče: | Priemer 23 mm |
| Dĺžka hadice: | 1500 mm |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913122668 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
