Sapho Držiak sprchy okrúhly, pevný, gun metal 1205-15GM
Kód: 114669Podrobný popis
PVD povrchová úprava
Technológia tenkovrstvového povlaku odparovaním vo vákuovej komore. Materiál, ktorý sa má povlakovať, sa viaže na substrát na molekulárnej báze. Tým sa povrch stáva tvrdým, odolným voči korózii, kyselinám, oderu a vysokým teplotám. Táto technológia je tiež šetrná k životnému prostrediu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sprchové príslušenstvo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590913124648 |
| Priemer: | 30 mm |
| Farba: | Kovová zbraň |
| Šírka: | 30 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Hĺbka: | 44 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 2 roky |
| Inštalácia: | Stena |
| Iné: | Pevná; PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Kruhový |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913124648 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
