Sapho Doska DTDL 90,4x1,8x46,5cm, dub strieborný CR091-1111
Kód: 118662Podrobný popis
Môže byť vyrobený v nasledujúcom farebnom vyhotovení:
Cenová skupina A príplatok 0%
30 Biely lesk
11 Dub strieborný
16 Rustikálna borovica
22 Dub alabama
25 Dub cuneo
Cenová skupina B: príplatok 30 %
10 Polárny dub
12 Dub mocca
20 Oak texas
15 Dub sherwood
13 Jilm bardini
21 Mali wenge
17 Yosemitský orech
18 Dub čierny
31 Biely matný
32 Kašmírový mat
33 Matná sivá
34 Antracitová matná
35 Čierny matný
Dodacia lehota pre cenovú skupinu B je 6 týždňov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňový nábytok |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.976 kg |
| EAN: | 8590913131097 |
| Farba: | Šedá |
| Šírka: | 904 mm |
| Výška: | 18 mm |
| Hĺbka: | 465 mm |
| Rozmer: | 90,4x1,8x46,5 cm |
| Materiál: | DTDL |
| Dekor: | Strieborný dub |
| Typ skrine: | Rada |
| Záruka: | 2 roky |
| Ďalšie farebné možnosti: | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla: | Umývadlo na pracovnej doske |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913131097 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
