Sapho CIRASA skrinka spodná policová 30x52x46cm, borovica rustik CR312-1616
Kód: 118679Podrobný popis
Séria CIRASA ponúka zásuvkové skrinky s umývadlami z liateho mramoru SIDRA a 3 typy tenkých keramických umývadiel PIEDRA, PRACTICO a SLIM. Umývadlá PRACTICO majú hĺbku len 40 cm, takže sú vhodné do menších kúpeľní. Umývadlá SIDRA, PIEDRA alebo SLIM možno kombinovať so spodnou skrinou s dvierkami. Pri skriniach so šírkou 70, 80 a 100 cm možno umývadlo nahradiť umývadlovou doskou na státie. Vzniká tak viac rozmerových a dizajnových možností. Skrinky sa dodávajú s úchytkami v chrómovom vyhotovení, ale je možné zakúpiť aj iné typy úchytiek.
Veľkou výhodou je možnosť objednať si praktické organizéry a misky LINDO na odkladanie predmetov dennej potreby v horných a dolných zásuvkách. Zásuvky sú vybavené výsuvmi s pomalým chodom a automatickým zatváraním, dvierka sú vybavené kovaním s tlmeným zatváraním. Úložný priestor je možné rozšíriť pridaním ďalších skriniek ESPACE.
Nábytok sa dodáva zmontovaný, pripravený na okamžitú inštaláciu. Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Ak je korpus skrinky skrútený, môže dôjsť k poruche uzamykacích mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalému pôsobeniu vlhkosti alebo kontaktu s vodou. Po použití kúpeľňu riadne vyvetrajte. Použite silikónový tmel, aby ste zabránili prípadnému zatekaniu do skrinky.

Môže sa vyrábať v nasledujúcich farbách:
Cenová skupina A príplatok 0%
30 Biely lesk
11 Dub strieborný
16 Rustikálna borovica
22 Dub alabama
25 Dub cuneo
Cenová skupina B: príplatok 30 %
10 Polárny dub
12 Dub mocca
20 Oak texas
15 Dub sherwood
13 Jilm bardini
21 Mali wenge
17 Yosemitský orech
18 Dub čierny
31 Biely matný
32 Kašmírový mat
33 Matná sivá
34 Antracitová matná
35 Čierny matný
Cenová skupina C: 50% príplatok
23 Dubový pás alabama(len dvere/čelá)
41 Carina41S lišta Carina
(len dvere/čelá)
42 Siena42S Siena lišta
(len dvere/čelá)
43 Agila43S Lišta Agila
(len dvere/čelná strana)
44 Verde44S lišta Verde
(len dvere/čelná strana)
ľubovoľná farba RAL alebo NCS v lesklom alebo matnom vyhotovení
RAL1019 Sivo-béžová
RAL3004 Bordeaux
RAL6004 Teal
RAL7031 Šedomodrá
Dodacia lehota pre cenové skupiny B a C je 6 týždňov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Bočné skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 14 kg |
| EAN: | 8590913131370 |
| Farba: | Hnedá |
| Šírka: | 300 mm |
| Výška: | 520 mm |
| Hĺbka: | 460 mm |
| Rozmer: | 30x52x46 cm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Dekor: | Borovica rustikálna |
| Typ skrine: | Otvorte stránku |
| Záruka: | 2 roky |
| Ďalšie farebné možnosti: | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia: | Nástenná inštalácia |
| 3D model: | ÁNO |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913131370 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
