Polysan FISA vaňová zástena 800x1500mm, meď mat, číre sklo FS1082-PG
Kód: 118458Podrobný popis
Antidrop
Antidrop je povrchová úprava na jednoduchú údržbu skla. Aplikuje sa na povrch skla pomocou nanotechnológie a je zahrnutá v cene obrazoviek.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vaňové zásteny |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 34 kg |
| EAN: | 8590913137617 |
| Šírka: | 800 mm |
| Výška: | 1500 mm |
| Balenie: | 2 ks |
| Typ otvorenia: | Jednodielne pevné |
| Typ náplne: | Číre sklo |
| Úprava skla: | Antidrop |
| Hrúbka skla: | 6 mm |
| Farba profilu: | Medený matný |
| Záruka: | 3 roky |
| Výrobca: | Polysan |
| EAN: | 8590913137617 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
