Aqualine OLMO dávkovač tekutého mydla 350ml, chróm 1318-41
Kód: 114671Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hygienický program |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| EAN: | 8590913129940 |
| Farba: | Chróm |
| Šírka: | 46 mm |
| Výška: | 185 mm |
| Hĺbka: | 78 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 46x185x78 mm |
| Materiál: | Plastové |
| Objem dávkovača: | 350 ml |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ: | Dávkovač mydla |
| Inštalácia: | Vŕtanie |
| Balenie obsahuje: | Montážna súprava |
| Tvar: | Štvorec |
| Výrobca: | Aqualine |
| EAN: | 8590913129940 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
