Sapho Závesný háčik na sprchovú zástenu, meď mat 1301-08PG
Kód: 114668Podrobný popis
- Závesy/posuvné závesy na sklo obrazovky a upevnenie pomocou skrutky
- Vhodné pre sklo s hrúbkou 6-8 mm
PVD povrchová úprava
Technológia tenkovrstvovej povrchovej úpravy odparovaním vo vákuovej komore. Nanesený materiál sa viaže na podklad na molekulárnej báze. Vďaka tomu je povrch tvrdý, odolný voči korózii, kyselinám, oderu a vysokým teplotám. Táto technológia je zároveň šetrná k životnému prostrediu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Háčiky a vešiaky |
|---|---|
| Záruka: | 144 |
| Hmotnosť: | 0.084 kg |
| EAN: | 8590913122804 |
| Priemer: | 20 mm |
| Farba: | Medený matný |
| Šírka: | 20 mm |
| Výška: | 20 mm |
| Hĺbka: | 40 mm |
| Balenie: | 1 kus |
| Rozmer: | 20x20x40 mm |
| Materiál: | Mosadz |
| Záruka: | 12 rokov |
| Typ: | Háčik |
| Inštalácia: | Závesné |
| Zariadenie: | PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Kruhový |
| Výrobca: | Sapho |
| EAN: | 8590913122804 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
